Záclony

Forbyt, Hotová záclona nebo Balkonový komplet, Petra 200 x 250 cm

Forbyt, Hotová záclona nebo Balkonový komplet, Petra 200 x 250 cm Elegantní bílá záclona vytvoří příjemnou atmosféru v interiéru Záclona je tvarována do oblouku.  Záclonu můžete koupit samostatně na okno nebo si sestavit balkonový komplet. Materiál: 100 % žakárový polyeste

Více info Cena
Magnet 3Pagen Závěs "Levandule" 140x140cm

Tento nádherný závěs s digitálním tiskem přináší nádherný výhled na levandule v Provence. Vzbuzuje pocity jako na dovolené - exkluzivně pro Vás.

Více info Cena
Magnet 3Pagen Koberec "Karo" modrá 40x60cm

Nejnovější model z naší exkluzivní letní kolekce: graficky čistý koberec v teplých barvách, s jemnými florálními akcenty. Moderní a nadčasový koberec dodá místnosti na útulnosti, je odolný a odpuzuje nečistoty.

Více info Cena
Forbyt, Hotová záclona nebo balkonový komplet, Loreta, bílá 200 x 250 cm

Forbyt, Hotová záclona nebo balkonový komplet, Loreta, bílá 200 x 250 cm Hotová záclona v nádherným celoplošným vzoru působí velice vkustně. Boky záclony jsou výrobně zakončeny a díky tomu ji můžete ihned věšet na žabky. Nabízíme také možnost úpravy záclony, tzn. zkrá

Více info Cena
Magnet 3Pagen Závěs "Orchideje" 140x230cm

Rozkvetlé obří orchideje na hedvábně třpytivé tkanině z mikrovlákna! Tento výrazný závěs s pestrobarevným digitálním potiskem propůjčí Vašemu pokoji zcela novou atmosféru. S tunýlkem pro garnýžovou tyč.

Více info Cena
Magnet 3Pagen Koberec "Makové pole" 52x70cm

Tento koberec promění Vaši kuchyň v makové pole. Impregnovaný proti nečistotám a skvrnám, chrání podlahu před vznikem vyšlapaných cestiček.

Více info Cena

Nejhledanější